24
LUT
2013

Radosław Krawczyk

Posted By :
Comments : Off

R-i-K-LondynN2-webKamil Gałązka pomógł mi dojść ze stanu rehabilitacji po ciężkim udarze mózgu do stanu, w którym pokonuję dystans pół Iron Man, biegam maratony i pływam długodystansowo. Nie sztuką wydaje się praca z młodym zdrowym mężczyzną. Oczywiście wymaga to dużo wysiłku i zaangażowania, ale każdy trener podejmie się takiego zadania. To nie był mój przypadek.. Ja byłem już niemal po drugiej stronie. Lekarze nie wiedzieli, czy będę mógł normalnie funkcjonować: oddychać, jeść, poruszać się.. Gdy wracam wstecz kilka lat, widzę mężczyznę, dla którego wyzwaniem była prosta droga od szpitalnego łóżka do stołówki. Gdzie jestem dziś? Ukończony maraton, triathlony na dystansie olimpijskim oraz ½ Iron Man. Sam bym tego nigdy nie dokonał, Kamil we mnie uwierzył oraz pozwolił uwierzyć i mi.. Dzięki wspólnej pracy dokonałem tego, w co wielu trenerów nie wierzyło i chyba nadal podświadomie nie wierzy.

Kamil kładzie duży nacisk na techniczne przygotowania oraz precyzyjny plan treningowy, który przygotowuje, posiłkując się wiedzą trenerską wyniesioną z AWF.

Więcej o moim triatlonie opowiadam tu: www.youtube.com/watch?v=o_gtl97CG_c

Kamil nauczył pływać moje dzieci, zajęcia z nim są …inne. Ciekawe, rozwojowe, zaskakujące. Właśnie dlatego dzieci chętnie wracają, mimo iż Kamil nie jest łagodnym trenerem, wymaga od siebie, ale również i od swoich podopiecznych: tych najmłodszych i dorosłych. Nie ma taryfy ulgowej. A jednak się chce…

o autorze